Yeni Etikete Eski Etiketin Bakiyesi Aktarılır mı?

Hızlı geçiş sistemi ile tanışanların daha aktif bir kullanım ile zengin ödeme seçenekleri içinden kendilerine en uygun gelen yöntem ile daha iyi bir sonuç elde etmesi mümkün olabilmektedir. Elbette bunun yanında birde farklı merkezler ile satın alınan HGS ürünleri için değişim ya da yenileme de gündeme geldiğinde yapılacak olan işlemlerin değeri değişmektedir.

İnternet kanalı ile yapılan ödemeler de sizlere net bilgiler de sunan sitemiz HGS etiket değişimi için yapmanız gerekenler hakkında detaylı olan bilgileri de sunmaktadır. Bu kullanım bilgileri içinde ilk olarak PTT etiket kullanımına değineceğiz. Online hgs yükleme ve şubeleri ile PTT hem veznelerinde hem de PTT matiklerinde müşterilerine HGS için yükleme imkanını sunmaktadır.

Etiket değişmesi gereken durumlar da PTT, eski bakiyelerinizi yeni bakiyelerinize olduğu gibi yükleyerek aynı oran üzerinden işlem yapmanızı sağlar. Fakat durum bir diğer merkez ile değişimin gerçekleşmesi olduğunda ise bu iade kapsamında değerlendirilmektedir. İçinde olan bakiyelerinizi PTT sizlere 1 ay içinde geri ödemektedir. Bu bankalar için değişen işlem süreçleri ile sunulur. Günümüzde her banka neredeyse HGS ile anlaşmalı olarak işlem ve hizmet sunumu yapmaktadır. Hgs bakiye yükleme için kolaylıkların sizler için değişen değerleri bakımından bir diğer nokta ile anlaşma sağlanması yeni bir hesap üzerinden işlem yapılmasını gerektireceği için kalan bakiyelerinizi geri almanız gerekecektir.